Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domů > Novinky > Obsah

Kategorie produktů

Grafen, mimořádné tenké magické a další

Grafen je druh jednovrstvé lamelární struktury složené z atomů uhlíku. Je to nejtenčí a nejsilnější dvourozměrné materiál objeven lidmi dosud kvůli jeho silné tvrdost, mimořádné vodivost a vynikající průsvitnosti, známý jako "Změna materiál 21.století." Však z důvodu vysokých nákladů na přípravu, průmyslové aplikace graphene se zdržel. Polští vědci nedávno vynalezli metodu Příprava graphene, aby průmyslová výroba grafenu možné.

Vzhledem k tomu, dva vědci ve Velké Británii podařilo oddělit kouzlo nanomateriálů grafenu v roce 2004, low-cost, vysoce kvalitní a rozsáhlé graphene metody přípravy staly terčem globální odvětví a výzkumných pracovníků. V současné době jsou společné metody Příprava graphene fyzické odizolování metoda a metoda chemické depozice. První je nejdůležitějším prostředkem pro získání vysoce čisté graphene v laboratoři. Nevýhodou je, že graphene je malá velikost a drahá. Přestože chemická metoda může produkovat velké oblasti Graphene, ale čistota a kvalita jsou nízké.

V posledních letech vědecký výzkum grafenu postupuje rychle a jeho průmyslové aplikace je také na šipku. Předpokládá se, že jakmile produkce grafenu, bude v dotykové obrazovce, energie baterií, senzory, polovodiče, letecké, vojenské, biomedicínské a další pole, které jsou ambiciózní, stát další biliony průmyslu. Obrovský trh vyhlídky, aby svět vyrazili štěrku výzkumu a vývoje a investiční boom. Podle neúplné statistiky v roce 2012 po celém světě celkem 3520 výzkum grafenu patent aplikace, ale drtivá většina z nich stále ještě není mimo laboratoř. Tedy nové technologie přípravy grafen může nakonec prospět lidstvu, závisí především na jeho schopnost úspěšně uvést do průmyslové výroby.


Dotaz
Send
Kategorie produktů
Kontaktujte nás
Adresa: Závod 8, 9 na západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodářský rozvoj zóny, Changzhou, Jiangsu, Čína.
Telefon: 0519-81230981
Faxu: 0519-81230998
E-mail: sales@thesixthelement.com.cn
Šestý prvek (Changzhou) materiály Technology Co., Ltd